Design

Co je vlastně BRANDING?

Lidé často soudí podle vizuálního vzhledu na základě prvního dojmu.

Chcete, aby Vás lidé obdivovali a pamatovali si Vás a vaši firmu?

Vsaďte na dokonale zpracovanou firemní identitu. Vizuální identita je jednotný vizuální styl firmy či projektu, který ho jasně definuje a odlišuje od konkurence. Vyjadřuje to, jaká firma je, jakou má povahu a co je její nutnou podstatou. Identifikujete ji mezi miliony dalších produktů a společností, a to je v dnešní vysoce konkurenční době důležitější než kdykoliv dřív.

Branding by měl odrážet hodnoty, cíle a vize firmy a měl by ji jasně a čistě definovat. Pokud se vám do rukou dostane jakýkoliv firemní materiál nebo uvidíte reklamní předměty společnosti, musíte si je s ní spojit. Základem je samotné logo, ale korporátní identita firmy je mnohem víc než jen to. Je to soubor různých elementů, které tvoří onen jednotný vizuální styl a korporátní identitu.

Proč náš BRANDING právě od nás?

Poznáme Vás. Zblízka a osobně na úvodním schůzce a dalších jednáních. Povahu vašeho projektu promítneme do jeho nové vizuální identity se smyslem pro detail, pro filosofii firmy a synchronizujeme se na společnou linii v konceptu a nalezneme společnou harmonii.

DETAIL. Stejně důležitý jako celek.

Nespokojíme se s průměrem, veškeré naše výstupy jsou na pixel přesné a k věcem se vracíme do chvíle, dokud s nimi nejsme na 100% spokojeni. Naše grafika je vyladěná do poslední křivky a do posledního pixelu.

Filosofie.

Každá firma je jiná, každý projekt má své poslání a tuto elementární povahu projektu je potřeba vdechnout i vizuálnímu konceptu. Jdeme k samotnému jádru věci a nejvíce se vyhýbáme reklamním stereotypům. To nás odděluje a zároveň baví.

Tiskoviny/ Merchandise.

O čem mluvíme? O uvedení brandingu do praxe. Tiskoviny a merchandise jsou aplikovaná vizuální identita ve fyzické podobě. Jsou to veškeré materiály, kterým obdarováváte své zákazníky, hýčkáte jimi své zaměstnance nebo s nimi pracujete každý den v kanceláři a ve výrobě a podporujete tím svojí vlastní značku.

Branding musí vypadat dobře nejen na displeji, ale musí být funkční i v dalším využití. Myslíme dopředu a bereme v potaz jeho budoucí praktické využití. Značková strategie může být hezká, ale především musí být funkční. Potrpíme si na branding, který prodává.

V rámci tvorby loga a korporátní identity designujeme i podobu reklamních předmětů, firemních a propagačních tiskovin a dalších materiálů. Vždy si od klienta vyslechneme, co si přeje, a vytvoříme design tyto předměty na míru.

A konečný výsledek?

GALERIE

Nejnovější Články:

Nejnovější Články: