Polepy a Celopolepy

Polepy automobilů, dodávek a autobusů.

Polepy aut a autobusů jsou naším “šálkem kávy”.

Můžete nás kdykoliv navštívit na adrese Zemědělská 880/1 v Hradci Králové.

Rádi Vám vytvoříme grafický návrh a zrealizujeme nejvhodnější způsob polepu vašeho vozu až po realizaci. Polepy pro Vás realizují kvalifikovaní odborníci s letitou praxí v oboru.

Zrealizovali jsme mnoho automobilů, dodávek, autobusů a dalších dopravních prostředků. Nezastaví nás ani atypicky tvarované plochy, dokonale polepíme oblé tvary, prolisy i drobné prvky. Naše polepy Vám zajistí efektivní reklamu na plochách, jež denně zhlédne mnoho lidí.

Hledáte efektivní a inovaticvní způsob zviditelnění? Chcete rozšířit povědomí o vaší firmě, nových výrobcích či službách? Využijte polepů automobilů a dalších dopravních prostředků. Jejich předností je velká reklamní plocha s neomezenou působností na spotřebitele. Díky této reklamě oslovíte široké okolí, které se může stát Vaší potenciální klientelou.

Zajistíme a zrealizujeme kompletní polepy a celopolepy vozidel. Na autosamolepky používáme kvalitní fólie od renomovanýcha kvalifikovaných výrobců Avery Dennison a 3M. Díky dlouholetým zkušenostem Vám můžeme nabídnout kvalitní služby.

Polep autobusu jsme schopni zrealizovat komplexně – od grafického návrhu, vzorový nátisk až po realizaci.

A konečný výsledek?

GALERIE

Nejnovější Články:

Nejnovější Články: